معرفی شرکت فناوران انرژی های سبز آویسا

انرژی خورشیدی یکی از منابع تامین انرژی رایگان، پاک و عاری از اثرات مخرب زیست محیطی می باشد. که از دیر باز به روش های گوناگون مورد توجه بشر قرار گرفته است. بحران انرژی در سالهای اخیر، کشورهای پیشرفته و صنعتی جهان را برآن داشت که با مسائل مربوط به انرژی برخوردی متفاوت نمایند که در این میان جایگزینی انرژی های فسیلی با انرژی های خورشیدی به منظور کاهش وصرفه جویی در مصرف انرژی، کنترل عرضه و تقاضای انرژی فسیلی و کاهش انتشار گازهای آلاینده با استقبال فراوانی روبرو شده است.

کشور عزیزمان ایران در بین مدارهای 25 تا 45 درجه عرض شمالی کره زمین و در منطقه ای واقع شده که به لحاظ دریافت انرژی خورشیدی در بین نقاط جهان در بالاترین رده ها قرار دارد و میزان تابش خورشید در ایران بین 1800 تا 2200 کیلو وات ساعت بر متر مربع در سال تخمین زده شده است، با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران انرژی خورشیدی یکی از مهمترین و بهترین راه های حذف انرژی های فسیلی در کشور می باشد.

از این رو شرکت فناوران انرژی ها سبز با برند آویسا به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده تجهیزات خورشیدی از جمله آبگرمکن ،آب شیرین کن ، خوراک پز و… فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده است .

این شرکت با داشتن کادری مجرب و پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تجهیزات خورشیدی مفتخر است به عنوان برترین تولیدکننده آبگرمکن های خورشیدی نسل جدید با تکنولوژی لوله های خلاء (وکیوم تیوپ) موفق به همکاری با ارگان ها، سازمان ها و اداره های دولتی و خصوصی ایران و فروش سالیانه بیش از 50.000 دستگاه آبگرمکن خورشیدی با بالاترین کیفیت و استاندارد و همچنین اخذ نمایندگی در 12 کشور دنیا شده است. در حال حاضر شرکت فناوران انرژی های سبز با اشتغال مستقیم 60 نفر پرسنل کارگاهی، سرپرستی و اداری مشغول به تولید آبگرمکن های خورشیدی می باشد و همچنین 50 نفر اشتغال غیر مستقیم را می توان از موارد اشتغال زایی این شرکت دانست.